Skip to main content
mazury

Mazury

Polacy lubią jeździć na mazury, bo tam można odpocząć od tego całego zgiełku. Mimo że jeździ tam sporo ludzi to tereny są na tyle rozległe żeby każdy mógł znaleźć dla siebie jakieś wyjątkowe miejsce. Jedne osoby będą siedziały w głuszy nad jeziorami i będą się cieszyły czystą wodą i niesamowitym widokami.

 

Mazury

To ważne żeby wiedzieć gdzie jechać i żeby nie zapłacić za to więcej niż za wakacje w Grecji. Jeśli ktoś nie lubi za mocno siedzieć na uboczu, ale mimo wszystko chce być na mazurach to dla niego bardzo dobrym rozwiązaniem będzie Lidzbark Warmiński. Jest to miasto, które może nie jest zbyt duże, ale ma to w tym przypadku wiele zalet. Nie trzeba się stresować korkami i dużą ilością osób, ale z drugiej strony ma wiele do zaoferowania, jako miasto samo w sobie. Każdy znajdzie dla siebie taką część tego wyjątkowego miasta, która mu się spodoba. Jeśli ktoś lubi się bawić to znajdzie wiele ciekawych imprez, które organizowane są co roku przez miasto. Wystarczy zerknąć na kalendarz żeby się przekonać, że warto w tych podanych terminach znaleźć się w tym mieście. Osoby lubiące zwiedzanie, zabytki i ciekawe miejsce znajdą tam tak dużo, że na pewno przyjadą tam jeszcze niejeden i nie dwa razy w swoim życiu.

 

Mazury wakacje

Lidzbark

Pobyt w Lidzbarku Warmińskim

Jeśli zdecydujemy się na przyjazd do Lidzbarka Warmińskiego to na pewno nie będziemy swojej decyzji żałowali. Przede wszystkim, dlatego że jest to bardzo niesamowite miejsce i to pod wieloma względami. Pierwsza rzecz to Lidzbark Warmiński jest bardzo, ale to bardzo starym miastem. Na dzień dzisiejszy jego rola nie jest duża, ale jeszcze przed wiekami był on głównym centrum kultury i religii tamtego regionu. Nie bez przyczyny Krzyżacy tak mocno walczyli o utrzymanie tego miasta…

Czytaj więcej